Nazirlərin noyabr ayı üçün vətəndaş qəbulu cədvəli açıqlandı - SİYAHI

 16:37 25.10.2022     169

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2022-ci ilin noyabr ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Redaktor.az xəbər verir ki, vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

S/n

Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu

Qəbulun keçirildiyi

gün

  1.  

Xaçmaz

Xaçmaz, Şabran, Siyəzən

ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

03

  1.  

Göyçay

Göyçay, Ağdaş

“Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

10

  1.  

Ağcabədi

Ağcabədi, Ağdam, Laçın

kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

11

  1.  

Göygöl

Göygöl, Gəncə, Naftalan, Samux, Daşkəsən, Gədəbəy, Şəmkir, Kəlbəcər, Xocalı

rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev

11

  1.  

Beyləqan

Beyləqan, Füzuli, Xocavənd

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

11

  1.  

Şəmkir

Şəmkir, Gədəbəy

“Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

17

  1.  

Ağdam (Quzanlı qəsəbəsi)

Ağdam, Yevlax, Ağcabədi, Tərtər, Laçın

Ali Məhkəmənin sədri

Ramiz Rzayev

18

  1.  

Bərdə

Bərdə, Tərtər

energetika naziri

Pərviz Şahbazov

18

  1.  

Astara

Astara, Lənkəran, Lerik

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

18

10.

Ağcabədi

Ağcabədi, Ağdam, Laçın

İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

18

11.

Sumqayıt

Sumqayıt, Qubadlı

Baş prokuror

Kamran Əliyev

22

12.

Sabirabad

Sabirabad, Saatlı, İmişli, Beyləqan, Xocavənd

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

23

13.

Ağdam (Quzanlı qəsəbəsi)

Ağdam, Ağcabədi, Laçın

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev

23

14.

Masallı

Masallı, Biləsuvar, Cəlilabad, Yardımlı

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

24

15.

İsmayıllı

İsmayıllı, Şamaxı, Ağsu, Qobustan

Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli

24

16

Sumqayıt

Sumqayıt, Abşeron, Qobustan, Qubadlı, Zəngilan

daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

25

17

Salyan

Salyan, Neftçala

ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev

25

18.

Şəki

Şəki, Oğuz, Qəbələ, Qax, Zaqatala, Balakən

elm və təhsil naziri

Emin Əmrullayev

25

19.

Qəbələ

Qəbələ, İsmayıllı

əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

25

20.

Gəncə

Gəncə, Samux, Kəlbəcər

fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

25

21.

Samux

Samux, Gəncə, Kəlbəcər

gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

25

22.

Neftçala

Neftçala, Salyan

iqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

25

23.

Füzuli (Horadiz şəhəri)

Füzuli, Beyləqan, Xocavənd

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

Şahin Bağırov

25

24.

Qax

Qax, Şəki

“Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

25

25.

Şamaxı

Şamaxı, Ağsu, Qobustan

“Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

25

26.

Ağdaş

Ağdaş, Göyçay

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

28

27.

Yevlax

Yevlax, Mingəçevir, Bərdə, Tərtər

dəniyyət naziri

Anar Kərimov

29

28.

Qəbələ

Qəbələ, Oğuz

Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

29